Skip to main content

Na Okrzei

Na Okrzei

Publikacja:

Po raz kolejny na Pradze. Rozpoczęliśmy pełnienie obowiązków wielobranżowego nadzoru inwestorskiego przy inwestycji Na Okrzei dla Matexi Polska

Praga to dzielnica coraz częściej wybierana przez kupujących mieszkania z uwagi na jej zalety. Dogodna lokalizacja, w małej odległości od centrum miasta, świetna komunikacja oraz bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i rozbudowane zaplecze usługowo-handlowe.

Realizowany obiekt to kolejny ciekawy projekt warszawskiego biura projektowego Pastewka i Strój Architekci, który wpisuje się w charakter okolicy dzięki swojemu wyrazistemu wyglądowi i ciekawej architekturze nawiązującej do historycznego wizerunku dzielnicy manufaktur i rzemiosła.

Projekt zakłada budowę 120 mieszkań na 8 kondygnacjach wraz z garażem podziemnym i miejscami dla rowerów. Obok mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych zaprojektowano również przestrzenie typu Studio. Na parterze znajdzie się miejsce dla 4 lokali usługowych.

Wielkim plusem lokalizacji Inwestycji jest kładka pieszo-rowerowa, która niebawem połączy oba brzegi Wisły, a stanowi jednocześnie przedłużenie ulicy Okrzei.

Adres

ul. Piękna 24/26a lok. 3
00-549 Warszawa
NIP: 952-174-01-12
Regon: 142-192-015

© 2023 MJL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sensorama

Śledz nas