Skip to main content

Nadzór bankowy i nasza rola

Nadzór bankowy i nasza rola

Publikacja:

W dzisiejszym dynamicznym otoczeniu rynkowym banki stoją przed nieustannie zmieniającymi się wyzwaniami i wieloma niepewnościami. Jednym z kluczowych elementów procesu budowlanego jest finansowanie inwestycji. Zapewnienie wysokiej jakości nadzoru bankowego w trakcie realizacji inwestycji stanowi kluczowy aspekt w procesie finansowania projektów.

Nasza firma jest dumnym partnerem instytucji finansujących, wspierając je w osiąganiu i utrzymywaniu bezpieczeństwa oraz zgodności z regulacjami.

Działając na zlecenie banków, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w wielobranżowych nadzorach budowlanych jesteśmy w stanie ocenić rzeczywisty przebieg inwestycji finansowanej przez Bank.

Regularne wizyty na budowie mogą dokładnie określić postępy i jakość prac, stan dostaw materiałów na budowę, zgodność z harmonogramem, budżetem i przepisami prawa budowlanego. Dzięki temu banki monitorują i raportują wydatki związane z projektem, co zapewnia przejrzystość dla wszystkich zainteresowanych stron, w tym inwestorów, deweloperów i właścicieli nieruchomości.

Przekazywane cyklicznie raporty pomogą szybko wykryć możliwe problemy, przewidzieć przekroczenia kosztów i opóźnienia oraz podjąć świadomą decyzję odnośnie dalszych kroków. Nadzór bankowy oferowany przez naszą firmę chroni interesy zarówno kredytodawcy, jak i inwestorów, zapewniając, że budowa przebiega zgodnie z planem i w ramach budżetu.

Adres

ul. Piękna 24/26a lok. 3
00-549 Warszawa
NIP: 952-174-01-12
Regon: 142-192-015

© 2023 MJL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sensorama

Śledz nas