Skip to main content

Rośnie Osiedle Vola, inwestycja Ronson Development

Rośnie Osiedle Vola, inwestycja Ronson Development

Publikacja:

Osiedle Vola, gdzie pełnimy wielobranżowy nadzór inwestorski to kameralny projekt, w ramach którego zaplanowano wyjątkowy, kaskadowy budynek.
 
W inwestycji znajdą się 82 mieszkania - od kompaktowych 2 pokojowych, do rozległych 138 m2 5-pokojowych apartamentów. Górne piętra będą posiadały tarasy z drewnianymi pergolami, a na innych piętrach znajdą się przeszklone balkony.
 
Inwestor Ronson Development Polska, idąc za potrzebami wymagających klientów zaplanował w mieszkaniach system smart house i liczne ekologiczne rozwiązania, takie jak: energooszczędne oświetlenie led, panele fotowoltaiczne czy zielone dachy, które odciążają systemy kanalizacyjne, zatrzymując do 80% wody opadowej i mające właściwości termoregulacyjne. Na terenie osiedla powstaną wiaty na rowery i ładowarki do samochodów elektrycznych.
 
Aktualnie na budowie trwają intensywne prace. Wykonywanie elewacji i hydroizolacja dachów, a wewnątrz budynku tynki gipsowe i rozprowadzanie instalacji elektrycznych i sanitarnych. W lipcu zaplanowano zakończenie montażu stolarki okiennej.
 
Lokalizacja, w chętnie wybieranej dzielnicy Wola, z łatwym dostępem do Centrum i jednostek handlowo-usługowych, a także w otoczeniu terenów zielonych sprawia, że będzie to wspaniałe miejsce do wygodnego mieszkania.

Adres

ul. Piękna 24/26a lok. 3
00-549 Warszawa
NIP: 952-174-01-12
Regon: 142-192-015

© 2023 MJL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sensorama

Śledz nas