Skip to main content

Wznosimy razem historię - Dolnych Młynów 10 w Krakowie

Wznosimy razem historię - Dolnych Młynów 10 w Krakowie

Publikacja:

Wznosimy Razem Historię: Dolnych Młynów 10 w Krakowie.

Z dumą ogłaszamy, że firma MJL pełni nadzór bankowy nad realizacją wyjątkowej inwestycji premium NOHO Investment przy Dolnych Młynów 10. Rewitalizacja dawnej Cesarsko-Królewskiej Fabryki Tytoniowej w centrum Krakowa to adres na pokolenia, gdzie historyczna tkanka miejska łączy się z nowoczesnością.
 
Odkrywanie Historii w Nowy Sposób

Inwestycja Dolnych Młynów 10 to projekt typu mixed-use, dopasowany do potrzeb wymagającego klient. Najbardziej prestiżowa inwestycja NOHO Investment w Krakowie to kompleks apartamentowo-usługowy segmentu ultrapremium, z konceptem gastronomicznym na europejskim poziomie i hotelem pięciogwiazdowym.

Nadzór Bankowy MJL: Krok w Stronę Pewności

Firma MJL z pełnym zaangażowaniem sprawuje nadzór bankowy nad inwestycją, przygotowując szczegółowe Raporty Bankowe. Nasza bieżąca kontrola obejmuje nie tylko dokumenty finansowe, ale także:
 
- Pozwolenia i Decyzje zgodne z Prawem Budowlanym
- Umowy z Kredytobiorcą
- Sposób Zabezpieczeń i Ubezpieczeń
- Budżet Projektu
- Harmonogram Prac Budowlanych
- Aktualny Stan Zaawansowania Prac
- Stan Realizacji Budżetu Projektu
- Stan Rozliczeń z Wykonawcami

Bieżąca Wiedza dla Sukcesu Inwestycji

Zarządzanie inwestycją to nie tylko liczby, to także świadoma analiza kluczowych elementów. MJL dba o dostarczanie kompleksowych informacji, pozwalając Inwestorowi podejmować świadome decyzje w trakcie realizacji projektu.

Zapraszamy do Wspólnej Przyszłości na Dolnych Młynów 10.

MJL jako partner inwestycyjny, zaprasza do śledzenia tego wyjątkowego projektu. Razem tworzymy historię, łącząc dziedzictwo z nowoczesnością. Dolnych Młynów 10 – miejsce, gdzie przeszłość staje się teraźniejszością!

Adres

ul. Piękna 24/26a lok. 3
00-549 Warszawa
NIP: 952-174-01-12
Regon: 142-192-015

© 2023 MJL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sensorama

Śledz nas