Skip to main content

Akt erekcyjny inwestycji Moja Północna III

Akt erekcyjny inwestycji Moja Północna III
Akt erekcyjny inwestycji Moja Północna III

Publikacja:

W zeszły czwartek mieliśmy przyjemność brać udział we wmurowaniu kamienia erekcyjnego dla warszawskiej inwestycji Moja Północna 3.

Dokumenty podpisane przez przedstawicieli Inwestora, firmy ECO-CLASSIC Sp. z o. o., Generalnego Wykonawcy TECHBAU Budownictwo Sp. z o. o. oraz MJL zostały zamknięte w metalowej tubie i wmurowane w fundament rozpoczynającej się budowy.

"Moja Północna 3" to kolejny etap inwestycji dewelopera Eco Classic, dla której pełnimy obowiązki wielobranżowego nadzoru inwestorskiego. Budowa realizowana jest na warszawskiej Białołęce w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Galeria Północna i nieopodal Urzędu Dzielnicy Białołęka.

MOJA PÓŁNOCNA 3 składa się z dwóch budynków o łącznej ilości 241 mieszkań o zróżnicowanych metrażach zaczynając od kawalerek po rodzinne mieszkania przekraczające 100 m2. Każde mieszkanie posiada balkon, loggie albo taras. Wszystkie mieszkania są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na parterze od strony ulicy Szafrańców zlokalizowane będą lokale usługowe.

Dobra komunikacja tramwajowa w 10 min podwożąca do metra zapewnia szybką komunikację z całym miastem, a jednocześnie lokalizacja z dala od zgiełku miasta stanowi przyjazne miejsce do życia.

Adres

ul. Piękna 24/26a lok. 3
00-549 Warszawa
NIP: 952-174-01-12
Regon: 142-192-015

© 2023 MJL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sensorama

Śledz nas