Skip to main content

Finisz realizacji Urbi Ferro

Finisz realizacji Urbi Ferro
Finisz realizacji Urbi Ferro

Publikacja:

Z początkiem Sierpnia zakończyliśmy pełnienie obowiązków Inwestora Zastępczego dla realizacji obiektu Urbi Ferro, na zlecenie Operator ARP Sp. z o.o. Jest to pierwszy budynek klasy A w regionie stalowowolskim oraz pierwszy taki budynek Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Polsce będący częścią programu Fabryka, stawiającego na rozwój potencjału średniej wielkości miast na terenie naszego kraju.

Wybudowany obiekt ma trzy kondygnacje naziemne, na poziomie 0 zlokalizowano lokale usługowo – handlowe. Na kondygnacjach powyżej zaprojektowano nowoczesne przestrzenie biurowe o łącznej powierzchni (przeszło 8 000 m²) 3526,98m². Biura będą miały charakter gabinetów jak również open space.

Na kondygnacji podziemnej zlokalizowano parking dla potrzeb użytkowników obiektu oraz pomieszczenia techniczne. Wydzielono miejsca dla samochodów elektrycznych i niskoemisyjnych, motocykli i rowerów. Tam również zaprojektowano szatnie i natryski dla rowerzystów zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM.

Budynek, dzięki ekologicznym rozwiązaniom można bez wątpienia nazwać obiektem niskoemisyjnym.

Generalnym Wykonawcą inwestycji była firma Adamietz Sp. z o.o., za projekt odpowiada pracownia URBA Architekci z Krakowa.

Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w projekcie, który będzie służył wielu, a z drugiej strony zawiesza poprzeczkę standardów bardzo wysoko.

Tym samym zaczynamy Nadzór Inwestorski na fit-outach powierzchni najmu usługowo-handlowych. Do zobaczenia już wkrótce w komfortowo wykończonych biurach.

Adres

ul. Piękna 24/26a lok. 3
00-549 Warszawa
NIP: 952-174-01-12
Regon: 142-192-015

© 2023 MJL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sensorama

Śledz nas