Skip to main content

Koniec roku na Marymonckiej

Koniec roku na Marymonckiej

Publikacja:

Apartamenty Marymoncka etap II to kameralny, nowoczesny, 5-piętrowy budynek usytuowany w otoczeniu naturalnych terenów zielonych, realizowany przez dewelopera WAN S.A.

Na inwestycji, przy realizacji której pełnimy obowiązki wielobranżowego nadzoru inwestorskiego, zakończono właśnie malowanie mieszkań, montaż zabudów meblowych, portali windowych oraz drzwiowych. Wykonano również montaż balustrad schodowych i balkonowych oraz montaż platform samochodowych w garażu.

W obiekcie zaprojektowano 48 apartamentów oraz 2 lokale usługowe o łącznej powierzchni użytkowej 3155 m2. Każdy przyszły właściciel ma do wyboru mieszkania o powierzchniach od 28 do nawet 196 m2.

Niewątpliwą zaletą budynku przy Marymonckiej jest jego położenie na mapie Warszawy. Lokalizacja będzie dogodna zarówno dla studenta I roku budownictwa czy też osoby pracującej w prężnie rozwijającej się korporacji – bliskość stacji metra Słodowiec – na pewno to zapewni.

Należy wspomnieć też o bliskości przyrody. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest Park Stawy Kellera, a w odległości około 10 minut pieszo znajduje się Las Bielański – rezerwat przyrody o łącznej powierzchni 130 hektarów, który poprzez Park i Las Młociński połączony jest z Puszczą Kampinoską.

Adres

ul. Piękna 24/26a lok. 3
00-549 Warszawa
NIP: 952-174-01-12
Regon: 142-192-015

© 2023 MJL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sensorama

Śledz nas