Skip to main content

Urbi Ferro w Stalowej Woli- start!

Urbi Ferro w Stalowej Woli- start!

Publikacja:

Z końcem czerwca zakończyliśmy pełnienie obowiązków Inwestora Zastępczego dla realizacji obiektu Urbi Ferro na zlecenie Fabryka Urbi Ferro – Operator ARP Sp. z o.o. i bezpośrednio rozpoczęliśmy nadzór inwestorski nad pracami fit-out, które mają na celu dostosowanie powierzchni do potrzeb konkretnych najemców.

Fabryka Urbi Ferro jest pierwszym budynkiem klasy A w regionie stalowowolskim oraz pierwszym takim budynkiem Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Polsce. ARP S.A. jest częścią programu Fabryka stawiającego na rozwój potencjału średniej wielkości miast na terenie naszego kraju.

Dzięki profesjonalnemu podejściu Inwestora z wielką uwagą i dbałością o szczegóły wykończone zostały powierzchnie najmowane. Za przygotowanie projektów odpowiedzialne było biuro projektowe @ProstaKreska, a wprowadzenie wizji w życie spoczywało na Generalnym Wykonawcy – DM Building Sp. z o.o.

Do końca roku udało się zakończyć prace i udostępnić powierzchnię dla najemców. Swoje siedziby w budynku znaleźli m.in.: Urząd Pracy – Doradztwo Zawodowe, Alior Bank, usługi medyczne i ubezpieczeniowe, biura projektowania wnętrz, siedziby start up'ów, barber i kawiarnia, a także zarząd i pracownicy wiodącego producenta maszyn budowlanych – Liu Gong. W budynku przewidziana i wykończona została strefa relaksu dla pracowników oraz pomieszczenia co-workingu dla freelacerów.

Należy wspomnieć, że każda z kondygnacji wyposażona została w ogólnodostępne dla najemców pomieszczenia socjalne oraz kuchnie w celu podwyższenia standardów pracy.

Jesteśmy przekonani, że będzie to dobre i nowoczesne miejsce pracy dla wielu mieszkańców Stalowej Woli i okolic, które przyczyni się do tworzenia nowoczesnych usług na miarę XXI wieku.

Adres

ul. Piękna 24/26a lok. 3
00-549 Warszawa
NIP: 952-174-01-12
Regon: 142-192-015

© 2023 MJL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sensorama

Śledz nas